Çalışanlarınız büyük çoğunluğu sosyal medya kullanıyor. Ya sadece kurumunuza ait bir sosyal medyanız olsaydı?

İşletmeniz veya topluluğunuzda sosyal medyanın gücünü kullanın. Duman İşareti size, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza verimli iletişim imkanları, yeni iş modelleri sunuyor. Sosyal medyanın gücünü ve yaygınlığını kullanarak daha karlı ve verimli bir işletme olabilirsiniz.

Bilgi akışımı hızlandırın

Birimler ve çalışanlar arasındaki bilgi akışını hızlandırın. En büyük organizasyonların bile çok hızlı tepki vermesini sağlayın. Kurum içinde yayılması gereken iletişim konularının ve geri bildirimlerin kesintiye uğramadan erişilmesini sağlayın.

Çalışanlarınız arasındaki işbirliğini geliştirin

Birbirinden uzakta çalışan birimlerin arasındaki iletişimi arttırın. Daha verimli bir işbirliği yapmalarını sağlayın. Bu daha az eforla daha fazla iş üretilmesini sağlayacaktır.

Kurumunuz içinde daha hızlı iletişim kurun

Kurum içi iletişiminiz daha hızlı olmamıştı. Çalışanlarınız ve birimleriniz arasındaki iletişimi kesintisiz ve anlık olarak geliştirin. Hızlı mesaj, toplu mesaj, görüntülü konuşma ve diğer araçları kullanın.

Bayi kanalını yönetin

Duman işareti yaygın bayi ağı ve şubeleri olan kurumlar için güçlü iletişim olanaklar sunar. Bayi kanalınızla olan iletişimi güçlendirin. İletişimin zorlukları ile uğraşmak yerine onların sizi takip etmesini sağlayın.

Kampanyalarınızı duyurun

Kampanyalarınızı daha hızlı duyurmak, geri dönüşleri etkin ve doğru şekilde ölçmek için kurum içi sosyal medyanızı kullanın. Hızlı ve sorunsuz planlamalar yapın.

Kurumsal hafıza oluşturun

Tüm kurumsal iletişiminizi kayıt altına alarak kişilerden bağımsız bir kurum hafızası oluşturun. Yıllar boyu sürecek ve gelişecek bir bilgi ve deneyim havuzu yaratın.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? İletişime Geçin